Lajme nga komunatShkup

Pa ujë një pjesë e Taftalixhes

Ndërprerje të furnizimit me ujë sot nga ora 09.15 do të kenë konsumatorët e rrugëve "Varshavska", "Nobellova" dhe rruga "Vienska", në lagjen Taftalixhe.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close