Lajme nga komunatShkup

Pa ujë nesër disa pjesë të lagjeve Butel 2 dhe Çair në Shkup

Pa ujë nesër do të ngelen konsumatorët e rrugës "Ferid Bajrami", Mjekësia e Punës, bulevardi "Hristijan Todorovski Karposh", poliklinika Çair dhe lagjja Butel 2.

Back to top button
Close
Close