0_Maqedoni.PortalLajme nga komunatShkup

Pa energji elektrike nesër disa pjesë të katër komunave të Shkupit

Pa energji elektrike nesër do të jenë disa rrugë të Shkupit, mes të cilave "Lazar Pop Trajkov" në Gazi Babë, "Blagoja Gojan" në Kisella Vodë, "Veniamin Mançurovski" në Aerodrom, fshati Patishka Rekë, Karst Jabollcë, si dhe shtëpitë e uikendit në fshatin Dërzhillovë në Sopishte, informojnë nga EVN Maqedoni.

Back to top button
Close
Close