0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталПолитика

Отворена канцеларија на премиерот Заев за непосредни средби со граѓаните во Струмица

Претседателот на Владата, Зоран Заев, денеска во Струмица отвори Канцеларија за непосреден контакт со граѓаните.

Back to top button
Close
Close