Kultura.SlajderКултураКултура.Портал

Отворена изложбата „Капиталистичка авантура“ на Перо Кованцалиев

Во големиот салон на Галеријата „КО-РА“ во Домот на културата „Кочо Рацин“ - Скопје синоќа е отворена изложбата „Капиталистичка авантура“ на Перо Кованцалиев.

Back to top button
Close
Close