КултураКултура.Портал

Отворена изложба на акаврели од Елизабета Костова во галеријата „КО-РА“

Отворена изложба на акварели од Елизабета Костова во галеријата „КО-РА“. На изложбата се претставени 32 дела во акварел.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close