Линк во живоОпштество

Отворање на заедничкото стрелиште на Армијата и на МВР во касарната „Илинден” (во живо)

Отворање на заедничкото стрелиште на Армијата и на МВР во касарната „Илинден” на кое присуствуваат министрите за одбрана и за внатрешни работи, Радмила Шекеринска и Оливер Спасовски. 

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close