КултураКултура.Портал

Отворање на изложбата „19“ на Христина Зафировска

Во организација на Центарот за култура „Марко Цепенков“ од Прилеп, денеска во 13 часот, во галерискиот простор ќе биде отворена изложбата  „19“ на Христина Зафировска.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close