0_Македонија.ПорталКултураКултура.Портал

Отворање на фотографска изложба на Игор Христов во Софија

Во Културно-информативниот центар на Република Северна Македонија во Софија денеска ќе биде отворена фотографската изложба на Игор Христов „Спијачите спијат, сонуваат само сонувачите“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close