0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштество

Отворање на акцелераторската лабораторија на УНДП

Премиерот Зоран Заев денеска ќе присуствува на отворањето на новата акцелераторска лабораторија на УНДП. Отворањето ќе се случи со конференција во хотел „Хилтон“ (Diamond Ballroom), со почеток во 14:30 часот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close