0_Македонија.ПорталПолитика

Отворање изложба по повод 30 години на Вишеградската група

Во Собранието денеска ќе биде отворена изложба по повод 30 години на Вишеградската група. 

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close