0_Македонија.ПорталBiznis.SlajderБизнисБизнис.ПорталЕкономија

Откупот и продажбата на земјоделски производи намалени за 6,6 отсто

Во третото тримесечје од 2019 година, откупот и продажбата на земјоделски производи се намалени за 6,6 отсто во однос на истиот период лани.

Back to top button
Close
Close