0_Спорт.ПорталФудбал

Отказот за Тухел го усложнува трансферот на Мбапе во Реал

Отказот што ПСЖ му го врачи на тренерот Томас Тухел е лоша вест за Реал Мадрид во неговите планови да го наговори Килијан Мбапе да се пресели во Мадрид, објави денеска „АС“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close