Дописници СветСвет

Осомничениот бомбаш од Нешвил верувал во вонземјани и рептилоиди

Федералата истрага околу експлозијата што се случи на католички Божик во Нешвил, Тенесси, дошла до докази дека наводниот организатор на експлозијата верувал во вонземјани и рептилоиди, јави локална телевизија повикувајќи се на извор од безбедносните органи, пренесува дописникот на МИА од Вашингтон.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close