0_Web_Насловна-слајдер0_Македонија.ПорталВидео изјаваПолитикаПолитички партии

Османи: За ДУИ е прифатлив кој било датум за локалните за кој ќе се договорат партиите

За ДУИ е прифатлив кој било датум за локалните избори за кој ќе се договорат политичките партии, изјави шефот на дипломатијата и член на ДУИ Бујар Османи.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close