0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталМакедонија.СлајдерПолитика

Османи утре во посета на Полска

Министерот за надворешни работи, Бујар Османи, утре патува за Република Полска каде ќе се сретне со својот домаќин, министерот за надворешни работи, Збигњев Рау.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close