0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritMakedonija.SlajderPolitikë

Osmani-Sijarto: Solidaritet dhe mbështetje e fortë e Hungarisë për Maqedoninë e Veriut

Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Bujar Osmani sot në Shkup ishte nikoqir i ministrit të Punëve të Jashtme dhe Tregtisë së Hungarisë, Peter Sijarto, i cili qëndron për vizitë pune në vendin tonë.

Back to top button
Close
Close