0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderПолитика

Османи се сретна со секретарот за односи со државите на Светата Столица, монсињор Пол Ричард Галагер

Министерот за надворешни работи, Бујар Османи, во рамки на работната посета на Рим оствари средба со секретарот за односи со државите на Светата Столица, монсињор Пол Ричард Галагер.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close