0_Maqedoni.PortalMakedonija.SlajderPolitikë

Osmani referoi para deputetëve për negociatat me Bullgarinë, për opozitën kjo është e vonuar

Ministri I Punëve të Jashtme, Bujar Osmani sot para Komisionit kuvendor për politikë të jashtme, referoi për negociatat që po zhvillohen me Bullgarinë për gjetjen e zgjidhjes për zhbllokim të agjendës së BE-së për shtetin tonë. Për deputetët nga opozita, fjalimi I këtillë është i vonuar dhe është dashur të ndodhë shumë më herët.

Back to top button
Close
Close