0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderMakedonija.SlajderPolitikë

Osmani – Rau: Perspektiva evropiane e Maqedonisë së Veriut nuk ka alternativë

Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani realizoi bisedë telefonike me Ministrin e Punëve të Jashtme të Polonisë Zbigniev Rau me qëllim shkëmbimin e mendimeve rreth çështjeve aktuale nga raportet bilaterale mes dy vendeve, bashkëpunimin në kuadër të organizatave ndërkombëtare dhe procesin eurointegrues të Republikës së Maqedonisë së Veriut.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close