0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritPolitikë

Osmani prej sot për vizitë pune në Romë dhe Vatikan

Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Bujar Osmani nga dita e sotme do të jetë për vizitë pune në Republikën e Italisë dhe Selinë e Shenjtë.

Back to top button
Close
Close