0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталПолитика

Османи: Подготвен сум да реферирам пред пратениците

Министерот за надворешни работи Бујар Османи преку фејсбук упати јавна порака до претседателот на собраниската Комисија за надворешна политика заеднички да го утврдат првиот слободен термин на кој ќе реферира пред пратениците.

Back to top button
Close
Close