0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderMakedonija.SlajderPolitikë

Osmani për vizitë pune në Francë në takime me Le Drian, Izabel Dumon dhe Aleksandar Adam

Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Bujar Osmani prej sot do të qëndrojë për vizitë pune në Francë, ku do të realizojë takim me Ministrin e Evropës dhe të Punëve të Jashtme, Zhan-Iv Le Drian.

Back to top button
Close
Close