0_Web_AktualeKorrespondentë BotëPolitikë

Osmani pas tërmetit në Samos: Jemi të gatshëm të ndihmojmë

- Gatishmëri për ndihmë shefit të diplomacisë greke Nikos Dendias dhe ministrit alternativ të Punëve të Jashtme të Greqisë Militiadis Varviciotis, i shprehu ministri i Punëve të Jashtme të Maqedonisë së Veriut Bujar Osmani, përmes profilit të tij zyrtar në Tuiter, pas tërmetit në Samos, informon korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Back to top button
Close
Close