0_Македонија.ПорталОпштество

Османи: Ни претстои финализација на приоритетите на австриското претседателство за европска интеграција на Западниот Балкан

Министерот за надворешни работи Бујар Османи денеска оствари видео средба со федералниот министер за европски и меѓународни работи на Австрија, Александар Шаленберг. 

Back to top button
Close
Close