0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderMakedonija.SlajderPolitikë

Osmani nga Roma: Avancimi i marrëdhënieve të mira fqinjësore dhe bashkëpunimi rajonal në funksion të perspektivës evropiane

– Vendi fuqishëm mbetet në përcaktimin për anëtarësim të plotfuqishëm në BE, ndërsa të gjitha përpjekjet e tij diplomatike janë të drejtuara kah avancimi i marrëdhënieve të mira fqinjësore dhe bashkëpunimi rajonal në funksion të perspektivës evropiane. Ky është prioritet i lartë edhe i politikës sonë të jashtme.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close