0_Maqedoni.PortalShoqëri

Osmani: Në vijim kemi finalizimin e prioriteteve të kryesimit austriak për integrimin evropian të Ballkanit Perëndimor

Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani sot realizoi video takim me ministrin Federal për Çështje Evropiane dhe Ndërkombëtare të Austrisë, Aleksandër Shallenberg. Me këtë rast, Shallenberg e përgëzoi Osmanin për funksionin dhe i uroi shumë suksese në kryerjen e detyrës së re.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close