0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталПолитика

Османи: Не треба да бидеме дел од предизборниот политички дискурс на соседна Бугарија

Не треба да бидеме дел од предизборниот политички дискурс на соседна Република Бугарија, изјави денеска министерот за надворешни работи Бујар Османи. 

Back to top button
Close
Close