0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritKorrespondentë BotëPolitikë

Osmani në Prishtinë: Alternativa e vetme për rajonin është anëtarësimi në BE dhe NATO

Ministri i Punëve të Jashtme i Maqedonisë së Veriut, Bujar Osmani udhëtoi sot për një vizitë zyrtare njëditore në Prishtinë, ku u takua këtë mëngjes me shefen e diplomacisë së Kosovës, Donika Gërvalla, pas së cilës u prit edhe nga presidentja e Kosovës , Vjosa Osmani.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close