0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderЕкономијаПолитика

Османи на веб-конференција со Стопанска комора на Истанбул

Министерот за надворешни работи Бујар Османи денеска ќе учествува на веб-конференција со Стопанската комора на Истанбул, на тема: „Трговски и инвестициски можности со Република Северна Македонија“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close