0_Maqedoni.PortalMakedonija.SlajderPolitikëVideo deklaratë

Osmani: Do të riqartësohen çështje të caktuara nga Marrëveshja me Bullgarinë

Grupet e punës së Maqedonisë së Veriut dhe të Bullgarisë në bazë ditore punojnë në tejkalimin e dallimeve të të dyja vendeve lidhur me zbatimin e Marrëveshjes për fqinjësi të mirë, deklaroi sot ministri i Punëve të Jashtme Bujar Osmani duke konfirmuar se po përgatitet aneks shtesë të këtij dokumenti. 

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close