BallkanSvet.Slajder

Osmani: Dialogu me Serbinë nuk mund të jetë priorite për Kosovën para se të sigurohen vaksinat

Presidentja e Republikës së Kosovës Vjosa Osmani priti sot në takim ambasadorin e Çekisë në Kosovë, Pavel Bílek, i cili pasi e përgëzoi për detyrën theksoi se marrëdhëniet ndërmjet të të dy shteteve janë të mira dhe se do të vazhdojë edhe më tej thellimi i tyre.

Back to top button
Close
Close