0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeMakedonija.SlajderPolitikë

Osmani dhe Galouej do të nënshkruajnë Marrëveshje për partneritet, tregti dhe bashkëpunim

Ministri i Punëve të Jashtme Bujar Osmani dhe ambasadorja e Mbretërisë së Bashkuar, Rejçel Galouej sot në MPJ do të nënshkruajnë Marrëveshje për partneritet, tregti dhe bashkëpunim mes dy shteteve.

Back to top button
Close
Close