0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritMakedonija.SlajderPolitikë

Osmani deri tek Zaharieva: Të kapërcejmë sfidat dhe të sigurojmë progres për qytetarët tanë

Ministri i Punëve të Jashtme Bujar Osmani i dërgoi mesazh urimi ministres bullgare të Punëve të Jashtme Ekaterina Zaharieva me rastin e 3 marsit - Festës Kombëtare të Republikës së Bullgarisë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close