0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualePolitikë

Osmani: Aksion i koordinuar dhe solidaritet është çelësi për kapërcimin e krizës të shkaktuar nga Kovid-19

Ministri i Punëve të Jashtme të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Bujar Osmani, organizoi brifing të përbashkët me Ministrin e Shëndetësisë Venko Filipçe me përfaqësuesit e të gjitha përfaqësive diplomatiko - konsullore dhe misionet e akredituara në Shkup.

Back to top button
Close
Close