0_Maqedoni.Portal0_Web_Aktuale0_Web_Përzgjedhja e redaktoritMakedonija.SlajderPolitikë

“Oservatorio”: Veto dritëshkurtër bullgare në rrugën e Maqedonisë së Veriut për në BE

Me veton për fillimin e negociatave për anëtarësimin e Maqedonisë së Veriut në BE, qeveria bullgare po përdor letrën nacionaliste, kryesisht për shkak të një numri arsyesh të brendshme politike, pasojat e të cilave me siguri do të jenë të mëdha në planin afatmesëm dhe afatgjatë, vlerëson gazeta e Vatikanit "Oservatorio Ballkani e Kaukazo”.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close