0_Спорт.ПорталФудбал

Осасуна го продолжи договорот со селекторот Арасате до 2022 година

Тренерот на Осасуна, Јагодб Арасате, го продолжи договорот со клубот, објавено е на официјалната веб-страница на шпанскиот прволигаш.

Back to top button
Close
Close