0_Спорт.ПорталТенис

Осака: Понекогаш се чувствував депресивно за време на тренинзите

Третиот светски рекет, Јапонката Наоми Осака, зборуваше за промените што се случија кај неа по првите поголеми успеси.

Back to top button
Close
Close