0_Спорт.ПорталSport.SlajderРезултатиТенис

Осака и Барти финалистки во Пекинг

Јапонката Наоми Осака и тенисерката од Австралија Ешли Барти ќе се соочат во финалето на ВТА турнирот во Пекинг.

Back to top button
Close
Close