0_Sport,PortalSport.SlajderTenis

Osaka e realizon fitoren e 19-të radhazi

Tenistja japoneze, Naomi Osaka u plasua në gjysmëfinale të Australian Open, pasi e mundi Si Suvein nga Tajvani me rezultat 6:2 dhe 6:2. Kjo është fitorja e 19-të me radhë për Osakan.

Back to top button
Close
Close