0_Спорт.ПорталSport.SlajderФудбал

Оружен грабеж во домот на Смолинг во Рим  

Тројца вооружени мажи упаднале изминатата ноќ во домот на фудбалерот на италијанскиот фудбалски прволигаш Рома, Крис Смолинг, во Рим, јавија попладнево италијанските медиуми. 

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close