0_Македонија.ПорталХроникаХроника.Портал

Организаторот на протестот за случајот „Монструм“, Ахмеди, на службен разговор во полициска станица

Организаторот на протестот за поддршка на обвинетите од случајот „Монструм“, Блерим Ахмеди е повикан на службен разговор во полициската станица Бит пазар, информираат од Министерството за внатрешни работи за МИА. 

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close