Политички партии

Ѓорчев: Власта се фали со една добиена кутија вакцини

Продолжува фијаското и дебаклот на Владата на Зоран Заев и Венко Филипче поврзана со смртноста од КОВИД пандемијата и вакцините.

Back to top button
Close
Close