Svet.SlajderЕвропа

Орбан: Африканците треба да имаат иднина во Африка

Унгарскиот премиер Виктор Орбан коментирајќи го вчерашниот  терористички напад во Ница, изјави дека Африканците треба да имаат иднина во Африка

Back to top button
Close
Close