0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritShoqëri

Ora policore nuk është zgjidhje e përhershme, duhet të respektohen masat për mbrojtje, thotë Filipçe

Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe konsideron se ora policore nuk është zgjidhje e përhershme nëse qytetarët nuk e kuptojnë rëndësinë e respektimit të masave të mbrojtjes personale. Në atë moment kur do të shfuqizohet, virusi do të vazhdojë të përhapet nëse nuk ndiqen masat e marra dhe të rekomanduara", mendon ai.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close