Видео изјаваПолитички партии

Ѓорѓиевски: Во која држава премиерот, министерот за внатрешни и претседателот на државата седат на иста маса со криминалци

Целосно фијаско доживеа Оливер Спасовски со акцијата „Планина“, нарко-босовите му побегнаа, ама затоа заплени дури 100 грама кокаин.

Back to top button
Close
Close