0_Спорт.ПорталSport.SlajderОстанато

Ѓорѓиев: Доколку играме како со Бугарија, Финска сигурно ќе падне

Капитенот на македонската одбојкарска репрезентација Никола Ѓорѓиев е со зголемен оптимизам по доброто издание против Бугарија минатиот викенд на турнирот „Чајка“.

Back to top button
Close
Close