Општински вестиСкопје

Општина Карпош ги усвои извештаите за реализираните програми

Советот на општина Карпош, денеска ги усвои извештаите за годишните програми за работа кои ги реализираа секторите и одделенијата од локалната самоуправа, во текот на 2020 година.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close