Општински вестиСкопје

Општина Илинден ги вклучува граѓаните во процесот на креирање буџет по електронски пат

Општина Илинден ќе ги вклучи жителите на општината во процесот на креирање на буџетот и распределување на  средствата за реализација на проекти по електронски пат.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close