0_Македонија.ПорталОпштествоОригинални текстовиСкопје

Општина Центар: Со доставеното мислење од Транспорт и врски, немаме основи за суспензија на ДУП

Скопје, 16 јуни 2021

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close